Tasuta tarne Eesti pakiautomaati alates 79 € tellimusest

Kvaliteet, hea maitse & positiivne meeleolu

Linda MAE pakub kõike seda, mis meile endalegi meeldib ja me lubame, et meiega on alati lõbus! Maailmas on palju ilusaid asju - meie poest leiad vaid need kaubamärgid, mille fännid oleme ka ise.

Meie brändid

Linda Mae on 2020. aasta suvel loodud elustiilipood, mis sai alguse isiklikust huvist moe ja ilusate asjade vastu. Nimelt oli brändi loojale Sandrale jäänud silma kaks väga omanäolist ja siinkandis tol hetkel veel tundmatut kaubamärki – Sticky Lemon ning The Sticky Sis club. Mõlemad elujaatavad, lõbusad ja silmapaistvad brändid. Võibki vist öelda, et nende ümber Linda Mae tekkiski.

Nüüd on aga Linda suureks kasvanud ja temast on praeguseks sirgunud eneseteadlik noor naine, kes armastab kvaliteeti, head maitset ning teda ümbritseb alati positiivne meeleolu! Meie poe sortimendivalik on aksessuaaridelt ja kottidelt laienenud kodussisustusse, toidumaailma ja iluvaldkonda.

Linda MAE pakub kõike seda, mis meile endalegi meeldib ja me lubame, et meiega on alati lõbus! Maailmas on palju ilusaid asju - meie poest leiad vaid need kaubamärgid, mille fännid oleme ka ise.

Linda MAE on kontseptsioon kvaliteedist, heast maitsest & positiivsest meeleolust. Ootame Sind alati meile külla!

 • Sandra

  Sandra`t võib nimetada Linda MAE „emaks“ ja visionääriks. Oma huvist põnevate kaubamärkide vastu laiast maailmast, sündis ka idee pakkuda seda toredust teistele. Pidev uute brändide leidmine Lindasse ongi üks Sandra vastutusrikkamaid tööülesandeid - olgem ausad – see on ka kõige põnevam osa poepidamisest! Kuna Sandral on kodus 2 pisikest tüdrukut, siis vaba aega, kui sellist, tema päevakavas väga ei leidugi. Aga, kui seda siiski juhtub olema, siis harrastab Sandra tantsida broadway`d ja rahvatantsu ning mängida tennist.

  Sandra: „Minu lemmik bränd Linda MAEs on ilmselt Markberg – sest ilusad ja kvaliteetsed kotid on mu väike „kiiks“

 • Kersti

  Kersti on Linda MAE telgitaguste juhtivad jõude – tema hoolitseb selle eest, et Sinu tellimused jõuaksid imekiirelt ja viperusteta Sinuni ning kuulab ja lahendab Sinu mured, kui neid peaks tekkima. Kersti haldab kõiki meie tooteid ja ilmselt teab ta peast ka laoseise. Vot selline imenaine on tema!
  Suure osa elust on Kersti muideks pühendanud numbritele ja raamatupidamisele. Vabadel hetkedel tegeleb Kersti koorilaumise ning täiskasvanute balletiga.

  Kersti: „Minu lemmik kaubamärk Linda MAEs on Izipizi – sest praktilised, kuid värvilise raamiga päikeseprillid annavad outfiti`le nii palju juurde!“