LIE GOURMET bearnaise kaste

Kreemjas bearnaise kaste kõige täiuslikuma estragoni maitsega. 100% looduslikud koostisosad. Serveeri bearnaise kastet külmalt või soojalt. Sobib suurepäraselt liha, grillkala, kana või kartuli kõrvale. Ilma lisaaineteta.

Parim enne: u. 8-10 kuud
Mahutavus: 160 g
100 % taaskasutatav klaas

Koostis: rapsiõli, vesi, looduslik ekstrakt ja aroom (piimaekstrakt, värvus: beetakaroteen, või aroom, sool, äädikas), äädikas, suhkur, estragon, sool, looduslik paksendaja: ksantaan, antioksüdant: rosmariini ekstrakt ja roheline tee, EDTA.

Aastaid tagasi kaotas Caroline Lie Korsgaard, oma südame Prantsusmaale. Ta armus lihtsatesse koostisosadesse, igapäevaelu gastronoomiasse ja la vie française’i. Täna on tema kirg, maitsetunnetus ja esteetika Taani kaubamärgi LIE GOURMET keskmeks, kus peenete hõrgutiste inspiratsioon pärineb suuresti just prantsuse köögist, mis läbi LIE GOURMET toodete meie kõigi kodudes end maitsta laseb.  LIE GOURMET maitsete abil saate oma toiduelamusele lisada põnevaid elamusi, kvaliteeti ja esteetikat ning seda mitte ainult pidupäeva laudadel vaid ka igas argipäevases kogunemises ümber oma köögilaua.
Lisa ostukorvi5,95 €