Tasuta tarne Eesti pakiautomaati alates 79 € tellimusest
Kõik brändid

Crazy Bastard

Crazy Bastard Sauce loodi kirest tšilli vastu. Eluaegse tšillifännina soovis Jonathan O’Reilly kastet, mis poleks lihtsalt kuum, vaid millel oleks tõeline tšillile iseloomulik maitse ja teravus.
Igal tšillifännil on oma lemmik pipratüüp Habanerost Ghost Pepperini ja kardetud Carolina Reaperini ning igal pipral on erinev maitse, teravus ja identiteet. Seitsmes Crazy Bastardi kastmes on kasutatud erinevat tüüpi tšillit, mis on ühendatud koostisosadega, mis on spetsiaalselt valitud tšilli maitset täiendama.
Tsillipiprad on ahjus röstitud, et tuua esile nende maitse ja magusus, ning lisatud on ainult kõrgeima kvaliteediga looduslikke koostisosi. Suhkrut ei kasutata ja ainsaks säilitusaineks on väga peen Itaalia äädikas. Väikese tootmismeeskonnaga valmistatakse kõik kastmed ise. Igal tootmispäeval muudetakse umbes 120 kg värskeid koostisaineid 1200 pudeliks kastmeks. Mõnel nädalal suudetakse valmistada kuni 5000 pudelit kuuma kastet.
Kastmed on tšillifännidele muljet avaldanud alates 2013. aastast ja võitnud palju rahvusvahelisi auhindu, sealhulgas peaauhindu World Hot Sauce Awardsil (Louisianna, USA), The New York Hot Sauce Expo ja Great Taste Awards (UK). Koos väikese tšillisõprade meeskonnaga jätkab Crazy Bastard Sauce Berliini Neuköllnis tippkvaliteediga kuumade kastmete käsitsi valmistamist.